Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Opel
Modeli Meriva
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 200.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1686 ccm
Fuqia 1686 kW (2292 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik

Përshkrimi

Shitet Opel Meriva viti 2005 motorr 1.7 nafte shume ekonomike, ne gjendje shume te mire,

Shitet per arsye emigrimi.

Cmimi i diskutueshem

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Joni Rada

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.