Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2003
Marka Hummer
Modeli H2
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 245.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 5980 ccm
Fuqia 337 kW (458 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme Jeshile
Ngjyra e brendshme Bezhë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shitet Hummer H2 I SAPOARDHUR NGA USA.

-VITI 2003

-BENZINE-GAS IMPIANTI I SAPOINSTALUAR NE MAQEDONI

-GOMA TE REJA 100%

-SEDILJE ME NGROHJE

-PASQYRA ME PALOSJE

-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

-SEDILJE LEKURE

-SENSOR SHIU

-MAKINA ESHTE MBAJTUR VETEM NE GARAZHD SI NE USA DHE NE SHQIPERI

-NGJYRE USHTARAKE SHUME E VECANTE NE HUMMER

- KILOMETRAZHI 245.000

-TARGA SHQIPTARE

-TAKSA TE PAGUARA PER 1 VIT DER NE DHJETOR 2021

---MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.