Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli B 200
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Sedilje sportive
 • Disqe hekuri
 • Kontroll rrëshqitje

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te shkëlqyer

I gatshëm  për  cdo provë 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.