Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Citroën
Modeli C4
Kilometrazhi 177.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1 ccm
Fuqia 1400 kW (1903 PS)
Karburanti Gaz
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon multifunksional
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie
 • Disqe hekuri

Përshkrimi

Shes makinen ne gjendje shume te mire me letra deri ne dhjetor 2021 .shume ekonomike goma pothuajse te reja GOODYEAR .xhama te zinj kondicioner komanda ne timon limitator shpejtesie 4xhama elektrik .3190 euro  faleminderit 

Mesazhi juaj për Marsel Gerveni

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.