Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Nissan
Modeli Micra
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 210.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1400 ccm
Fuqia 73 kW (99 PS)
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 02/2021
Ngjyra e jashtme E Verdhë
Ngjyra e brendshme Gri

Të dhëna të tjera

 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem audio
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Tuner/radio
 • USB
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Shitet makina benzin gaz, gazi i shenuar ne leje.

Forca motorrike: 1.4

Viti : 2005 

Kambio: manual

Kilometra :210000 orighinal

Letra, vaj filtra sherbime

Dhe impjant gazi te sapomontuar.

Radio, Bluetooth, usb, aux

Clima funksjonale

Xhama pasqyra elektrike

Sensor dritash sensor shiu.

Goma vere goma dimri.

Makina ska nevoj per asnje sherbim nga ana juaj.

Shitet per arsye emigrimi🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Nr kontakt: 0699339379

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.