Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 313 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e gatshme per cdo testim apo kontroll sipas deshires. C class 220 viti 2005 motor Evo shume ekonomike. Mjetit jane bere te gjitha sherbimet dhe nuk ka nevoj per asgje. Kolaudim dhe siguracion per 1 vit te prera. Theksoj qe makina eshte mbajtur shume mire dhe sherbimet vetem se servis Kadiu.

Cel 0693890640

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Rajkard Luke

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.