Të dhëna teknike

Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 170.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 12/2020
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • Disqe alumini
  • Goma për 4 stinët
  • Bluetooth
  • Pasqyra elektrike
  • Dritare elektrike
  • Drita mjegulle
  • Xhama me ngrohje
  • Jo duhanpirës
  • Sensor parkimi
  • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet per arsyje  mos perdorimi 

Cmimi i arsyeshem

Gjendja perfekete

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.