Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Toyota
Modeli Yaris
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 230.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1400 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Pasqyra elektrike
 • Electric tailgate
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Disqe hekuri
 • Goma vere
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Garanci
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Okazion!! Shitet Toyota Yaris 1.4 naft , kambio manual 5+1 marshe, komanda ne timon, timon lekure , A/C, bizonale, 230000 km origjinale, Radio CD, karikator per 6 CD, navi, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, tapiceri cope shume e paster, VDC ( vehicle drive control) , ABS, SRS, xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult,  etj. etj.makina eshte ne gjendje te shkelqyer mekanine motorrike dhe xhenerike, po ashtu edhe ne interior dhe eksterior, letra te sapo prera etj.. Cmimi 3700 € i diskutueshem. Per me shume kontaktoni ne 0689066066 ose ne 0696426944 po ashtu mund te na ndiqnine instagram dhe ne facebook ne e2eAutoAgency

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Enian Blloshmi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.