Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Dodge
Modeli Journey
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 16.532 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2 ccm
Fuqia 1984 kW (2697 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Kontroll shpejtësie
 • Sunroof
 • Tuner/radio
 • Goma dimërore

Përshkrimi

DODGE JUNER NGA AUTO LAMAJ

MAKINA ESHT NE GJENDIE SHUM TE MIR 

ME DOGAN TE PAGUAR GATI PER TARGA

E GATSHME PER CDO PROV NGA ANA JUAJ

PER ME SHUM INFO KONTAKT 

0693295868

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.