Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 205.436 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 234 ccm
Fuqia 1589 kW (2160 PS)
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Tjetër
Materiali i brëndshëm Tjetër

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • ESP
 • Immobilizer
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Kompjuter
 • Sistem audio
 • Disqe hekuri

Përshkrimi

MAKINA E SAPOARDHUR ME DOGAN TE PAGUAR

NE GJENDJE SHUME TE MIRE

E GATSHME PER CDO PROVE NGA ANA JUAJ

PER INFO +355693295868

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.