Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
E doganuar në Shqipëri
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 203.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2998 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Integrated music streaming
 • Isofix
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Smoker's package
 • Kontroll shpejtësie
 • Sedilje sportive
 • Goma vere
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Audi A6 3.0 nafte Quattro Viti 2008, me 204000 KM me liber servisi, e ardhur nga Zvicra me dogane te paguar, Makina eshte ne super gjendje.

Opsionet:
-sensor parkimi para pas
-sensor shiu
-sensor dritash
- dritat bixeno
-sedilje elektrike me memorie
-sedilje me ngrohje
-disqe sportive R17
-navi i madh
-bagazhjer cd me 6 cop
-dashboard kompiuter
etj.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.