Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 179.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1998 ccm
Fuqia 136 kW (185 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 12/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Autom. dimming interior mirror
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Çati panaromike
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Winter package
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Vw Touran Highline 2008 Full  2.0 Nafte , kolaudim dhe siguracion te prera deri 12/2022 shum shume e mbajtur , makine familjare, cdo servis i bere ne kohe dhe i mbajtur shenim. E pa karamboluar e pa gervishtur , 179000 km te vetat . Eshte makine shume ekonomike dhe familjare , hapsire e bollshme si per shofer , pasagjer ashtu dhe per bagazh. Mund ta shikoni dhe kontrolloni me servis qe te doni .


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.