Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2017
E doganuar në Shqipëri
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës Mikrobuz
Kilometrazhi 154.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1549 ccm
Fuqia 85 kW (116 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 03/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

  • Cruise control
  • CD player
  • ESP
  • Isofix
  • Sistem navigimi
  • Jo duhanpirës
  • Touchscreen
  • USB

Përshkrimi

Shitet w toura familiar automat nafte 1.6 viti 2017 

Me dogane she targa te sapo bera 

7 vendeshe 

E ardhur nga gjermania gjendjet motorrike dhe xhenerike e mire goma te reja plus gome reserve 

0686766788 

Shitet 21560  euro 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ylber Rainbow

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.