Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 300
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 156.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2895 ccm
Fuqia 134 kW (182 PS)
Karburanti LPG
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • Jo duhanpirës
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Sports package
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

MAKNIA ESHTE NE GJDJE SHUME TE MIRE XHENERIKE DHE MOTORRIKE

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.