Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Ford
Modeli C-Max
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1798 ccm
Fuqia 88 kW (120 PS)
Karburanti LPG
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Histori e plotë servisi
 • Timon lëkure
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Sistem audio
 • USB

Përshkrimi

FORD FOCUS CMAX BENZIN+GAS

VITI - 2005

CMIMI - I DISKUTUESHEM 

MOTORRI - 1.8 BENZIN+GAS

KM - 190000KM ORIGJINALE

GOMA TE REJA 100% “16”

SENDILJE ME NGROHJE

SENSOR PARKIMI

MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA

IMPJANTI GAZIT ESHTE MONTUAR NE GJERMANI

ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE PER ME SHUME : 0672742909 Read Less

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Eri Bezhani

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.