Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli A 160
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 230.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Kontroll shpejtësie
 • Monitor presioni për gomat
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Shitet w169 ne gjendje shum te mir pune e gatshme per cdo lloj prove per me shum conntact 0688397129

Mesazhi juaj për Ðalion Vlashi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.