Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Seat
Modeli Ibiza
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 193.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1422 ccm
Fuqia 1200 kW (1632 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 08/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Ndriçim për ditën
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Drita mjegulle
 • Xhama me ngrohje
 • Jo duhanpirës
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Mjeti shitet ose ndërrohet me Audi a3 

Mesazhi juaj për Viktor Lleshi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.