Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Audi
Modeli A4
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 228.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1986 ccm
Fuqia 103 kW (140 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sistem audio
 • Goma vere
 • Goma dimërore

Përshkrimi

✅SHITET AUDI A4 ✅VITI - 2005 ✅CMIMI - 3799€ I DISKUTUESHEM ✅MOTORRI - 2.0 NAFTE ✅KM - 228000 ✅DOGANE E PAGUAR ✅GOMA TE REJA ‘16’ ✅MAKINA E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE PER ME SHUME: 0672742909

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Eri Bezhani

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.