Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2020
E doganuar në Shqipëri
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 170 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2000 ccm
Fuqia 103 kW (140 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Kontroll shpejtësie
 • Goma vere
 • Tuner/radio

Përshkrimi

Tauran dhjetor 2012 me letea deri ne tetor 2021 6 muaj perdorur ne Shqiperi km 167 mije  nafte  nr tel 0683848244

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ndriçim Cenaj

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.