Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
E doganuar në Shqipëri
Marka Toyota
Modeli Yaris
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 165.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • Goma për 4 stinët
  • ESP

Përshkrimi

Toyota e 2007 automatike, me targe te perzgjedhur. 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.