Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 200
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 263.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1796 ccm
Fuqia 135 kW (184 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Sistem audio
 • Goma vere
 • Tuner/radio
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

SHITET C200 KOMPRESSOR AVANGARDE 

VITI - 10/2008

CMIMI - 6800€ I DISKUTUESHEM 

KM 263000KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH 

KAMBIO - AUTOMAT 

MOTORRI- 1.8 KOMPRESSOR (184PS)

MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR 🇩🇪E SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA. 

BEHET 100% ME GAS

BI XENON

SENDILJE ME NGROHJE 

GOMA TE REJA “17”

MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE XHENERIKE DHE ESTETIKE. PER ME SHUME: 0672742909

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Eri Bezhani

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.