Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 204.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2400 ccm
Karburanti Gaz
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Hill-start assist
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie

Përshkrimi

Shitet Audi A6 benzine/gaz. Impianti emegaz i montuar ne gusht 2020 akoma ne garanci.makina eshte ne gjendje shum e mir e perdorur vetem nga 1 person ne Shqiperi. Mund ta kontrolloni ku te doni. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi i diskutueshem. Cel: 0685969908

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Haxhi Haka

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.