Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 172.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 180 kW (245 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • High beam assist
 • Hill-start assist
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Metalike
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Timon hidraulik
 • Çantë për ski
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Goma vere
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • Lexim tabelave rrugore
 • Tuner/radio
 • Kontroll me zë
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Audi a6 3.0 TDI QUATTRO 245 cv viti 2011.Makina eshte FULL OPSIONE dhe ne gjendje shume te mire, 172000 km origjinale te shoqeruara me liber servisi.Makina ka sherbimet motor dhe kambio automatike vaj filtra te bera plus ferrota dhe tambure.Audi eshte blere ne autosallon ne Düsseldorf Gjermani dhe i perdorur vetem nga pronari i pare gjerman dhe une.Letra jane te sapo bera per nje vit.Makina eshte e pajisur me xhama te zinj me certifikate 5 vjet.Eshte mbajtur gjithmone ne garazhd. 
OPSIONE: •Radar sistem vetefrenimi 
•Pilot automatik,mbajtes corsie,njeh shenjat e lodhjes ne timon
•Pasqyra eletrike me ngrohje antiverbuese dhe me sinjal paralajmerimi ne rast parakalimi 
•Sedile lekure milano kafe elektrike me 2 memorje dhe me ngrohje para dhe mbrapa
•klima 4 zone •Disqe 19 origjinale fabrike 
•Drita automatike qe orientohe sipas ktheses
•Sistem audio BOSE
•Bagazhi me hapje dhe mbyllje elektrike
•Kontroll automatik i presionit gomave
•Sensor parkimi dhe kamera

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.