Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2016
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 105 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2968 ccm
Fuqia 240 kW (326 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro6
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Android Auto
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Amortizim sportiv
 • Sistem audio
 • Sports package
 • Sedilje sportive
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Goma vere
 • Monitor presioni për gomat

Përshkrimi

Audi a6 3.0 biturbo

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.