Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2003
Marka Volkswagen
Modeli Polo
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1422 ccm
Fuqia 55 kW (75 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 09/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Sistem alarmi
  • Disqe alumini
  • Goma për 4 stinët
  • Sistem ngrohje
  • Sistem qëndror mbyllës
  • Pasqyra elektrike
  • ESP
  • Kompjuter
  • Timon hidraulik

Përshkrimi

Volkswagen polo. Motorr 1.4 nafte. Viti 2003. Ne gjendje te mire xhenerike. E pershtratshme per qytet. Harxhim i ulet i karburantit dhe e thjeshte per parkim. Sediljet e prapme te paloseshme te cilat krijojne hapsire te bollshme te bagazhit. 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ardit Zgura

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.