Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli B 180
Kilometrazhi 251.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1998 ccm
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Timon multifunksional
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Monitor presioni për gomat
 • Tuner/radio
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike letra te paguara deri ne tetor 2021 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.