Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka BMW
Modeli 320
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 200.300 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro3
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

  • Sedilje elektrike
  • Sedilje me ngrohje elektrike
  • Drita mjegulle
  • Çati panaromike

Përshkrimi

Shitet Bmw ne gjendje pune  e marr ne Gjermani. 

Shitet per arsye largimi nga shqiperia. 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Nori Ori

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.