Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 260 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3000 ccm
Fuqia 173 kW (235 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 4
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • Ndriçim për ditën
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Sports package
 • Goma vere
 • Goma dimërore

Përshkrimi

Shitet Audi A6 Quattro, 2005 , te gjitha sherbimet e bera , 2 lloj gomash , 2 lloj disqesh , sportive Edhe originale , 

shitje per arsye shkeputje nga shqiperia .! 

ASAP 

cmimi diskutueshem 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.