Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
E doganuar në Shqipëri
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 200
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 225.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 200 ccm
Fuqia 178 kW (242 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD player
 • Sedilje elektrike
 • Sedilje te prapme elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • TV
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Makina eshte ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mir 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për adi

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.