Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Mitsubishi
Modeli Grandis
Forma e kabinës Mikrobuz
Kilometrazhi 192.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2400 ccm
Fuqia 140 kW (190 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 6
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Kamosh

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Isofix
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon multifunksional
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Timon hidraulik
 • Zgarë çatie
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • USB

Përshkrimi

MITSUBISHI GRANDIS 2.4 BENZIN,VITI 2005,KAMBJO AUTOMATIKE,KLIMA 4 ZONA,KOMPJUTER BORDI,PILOT AUTOMATIC,PASQYRA ELEKTRIKE ME PALOSJE,KOMPJUTER BORDI,XHAMA ELEKTRIK,SERDILJE PARA ME NGROHJE,DISQE ALUMINI,GOMA 90%,NE GJENDJE SHUME TE MIRE,E SAPO ARDHUR NGA ZVICRA,SHUME E REHATSHME PER RRUGE TE GJATA,(motorr me 4 pistona,behet me gaz 100%)

0688242790

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.