Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 225.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 110 kW (150 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Shes c class w203 viti i prodhimit 22/12/2006 ne gjendje sh te mire motorrike dhe xhenerike. km te kaluara 223 mije, goma michelin 90%, nuk ka nevoj per asnje investim. cmimi 5500 euro. vendodhja tirane

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ermald Bajraktari

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.