Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2005
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 229.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 174 kW (237 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Kafe
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Timon hidraulik
 • Sedilje sportive
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

E sapo ardhur nga gjermania full ne llojin e saj

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.