Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 300.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 3 ccm
Fuqia 118 kW (160 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 10/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Tjetër

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Cruise control
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP

Përshkrimi

Makina esht ne gjendje perfekte me kilometrat e veta e gatshme per cdo lloj prove edhe per kontroll kilometrash e ardhur nga zvicra shum e paster letrat e prera per nje vite edhe nje pal frena dhurat!

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Aleksander Kola

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.