Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2008
Marka Volkswagen
Modeli Touran
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 190.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 19000 ccm
Fuqia 1900 kW (2583 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 7
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • Apple CarPlay
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Glare-free high beam headlights
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Head-up display
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Kontroll shpejtësie
 • Monitor presioni për gomat
 • Touchscreen
 • Kontroll rrëshqitje
 • Tuner/radio
 • TV
 • USB
 • Goma dimërore
 • Llampa Xenon

Përshkrimi


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.