Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Mercedes-Benz
Modeli 320
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 260 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2985 ccm
Fuqia 320 kW (435 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 12/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Asistues per kënd qor
 • Bluetooth
 • Pengesë për kargo
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Frena ndihmëse emergjence
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Sistem i njoftimit të distancës
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje te prapme me ngrohje
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • Sistem telefoni emergjence
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Fshirëse për dritat
 • Xhama me ngrohje
 • Isofix
 • Asistencë për ndrim korsie
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Lumbar support
 • MP3 lidhje
 • Timon multifunksional
 • Sistem navigimi
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Passenger seat Isofix point
 • Amortizim sportiv
 • Timon hidraulik
 • Smoker's package
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Sedilje sportive
 • Monitor presioni për gomat
 • Kontroll rrëshqitje
 • USB
 • Sedilje me ventilim
 • Garanci
 • Karikim Wireless per telefon
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

E gatshme për cdo lloj prove. Dokumentat te paguara deri në fund të vitit 2021.Te gjitha shërbimet e bera (vaj dhe filtra)ne nëntor te vitit 2020.Shitet per arsye mosperdorimi.Mundesi nderrimi me makin me te vogël.toyota korola ose yaris.

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.