Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2000
Marka Mercedes-Benz
Modeli C 220
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 260.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 96 kW (131 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 08/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • CD player
 • Pasqyra elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Xhama me ngrohje
 • Timon lëkure
 • Jo duhanpirës
 • Çantë për ski

Përshkrimi

Shitet Mercedes-Benz C220 CDI 

ESP

ABS

Kamio:Automatike (+/-)(w/s)

Sendile lekure

4 goma te reja(dimrore) 100%

Sherbimet te sapobera te gjitha  e gatshme pee cfardolloj prove 


Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Geri Tila

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.