Ford FIESTA 1.2 Benzine Manual viti 2017

6.500 € (Bruto)

5.417 € (Neto) 20% TVSH
Parko

Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2017
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 98.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1 kW (1 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Sistem alarmi
  • Goma për 4 stinët
  • Android Auto
  • Bluetooth
  • Kompjuter

Përshkrimi

Ford Fiesta viti 2017 , Ne gjendje shume te mire ,gomat vendosur gusht 2020 dhe sherbimet e kryera ne janar 2021.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.