Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Opel
Modeli Zafira
Forma e kabinës Mikrobuz
Kilometrazhi 200.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 1990 kW (2706 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 7
Inspektimi i përgjithshëm 01/2021
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Goma për 4 stinët

Përshkrimi

Opel Zafira  7 vendshe dhe ne letra , dokumentat e paguara deri ne gusht 2021.Sherbimet e kryera ne janar 2021 . Gomat te vendosura dhe bateria vendosur ne dhjetor 2020. Shitet per arsye nderrimi me makine me te vogel.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.