Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2015
Marka Ford
Modeli Focus
Forma e kabinës Tjetër
Kilometrazhi 120.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 999 kW (1358 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 01/2020
Ngjyra e jashtme Kafe
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

  • ABS
  • Sistem alarmi
  • Goma për 4 stinët
  • Android Auto
  • CD Multichanger
  • Sistem qëndror mbyllës

Përshkrimi

Ford Focus  1.0 Benzine. Motorr Ecoboots manual. Sherbimet te kryera ne janar 2021. Gjendje shume te mire

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.