Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Volkswagen
Modeli Passat
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 230.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 141 ccm
Fuqia 200 kW (272 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Gati per biodiesel
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Digital cockpit
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Shtrirje e plotë e sediljes
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Sistem telefonie
 • Head-up display
 • Xhama me ngrohje
 • Immobilizer
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • Timon hidraulik

Përshkrimi

Passat b6 viti 2006

nafte 2 tdi

kondicjoner clima 2 zona

serdile me ngrofje

salloni hight-line

pilot automatik+-

disqe 17 gomat 100%

Makine me te gjitha sherbimet e bome ne kohe

kiti i fazez set

Shitet 5300 euro ose nderrohet me foristrade

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.