Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2004
Marka Ford
Modeli Fiesta
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 15.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 260 kW (354 PS)
Karburanti Benzinë
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 4
Inspektimi i përgjithshëm 12/2020
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme Tjetër

Të dhëna të tjera

  • Sistem alarmi
  • Sistem ngrohje
  • CD player

Përshkrimi

Shitet ford fiesta 2004 manuale ne gjendje shume te mire 

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Ervin Kola

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.