Të dhëna teknike

E doganuar në Shqipëri
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 168 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 2967 ccm
Fuqia 180 kW (245 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Inspektimi i përgjithshëm 01/2012
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Timon lëkure
 • Sensor drite
 • MP3 lidhje
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Sensor parkimi
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Sunroof
 • Kontroll rrëshqitje
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Shitet Audi A6 3.0 Tdi Quattro i vitit 2012, makina eshte e sapo ardhur dhe sapo targuar me 28.12.2020. Full options shume komode dhe e shpejte. Bateria e sapo vendosur e re dhe Gominat e nderruara. Nuk nderrohet vetem shitet.

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Enea Feci

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.