Të dhëna teknike

Marka Audi
Modeli A6
Kilometrazhi 300.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Inspektimi i përgjithshëm 05/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Bezhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Ndriçim i adaptueshëm
 • CD Multichanger
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Timon lëkure
 • Sedilje me masazh
 • Sistem navigimi
 • Sensor parkimi
 • Llampa Xenon

Përshkrimi

Audi a6

Quattro s-line original

Viti fundi 2005

Automat

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.