Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2006
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Makinë e vogël
Kilometrazhi 196.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 3 kW (4 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

Audi A6

Viti 2006

Motorri 3.0

Kambje automatike

Lënda djegse Naftë

Me letra të paguara

Gjendja shumë e mirë motorrike dhe xhenerike i gatshëm për çdo lloj prove 

Çmimi 5500€ i diskutushëm

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për Lavdrim Nela

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.