Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2007
Marka Audi
Modeli A6
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 250.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia 105 kW (143 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Ngjyra e jashtme Blu
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Ndriçim ambienti
 • Android Auto
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sedilje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Drita mjegulle
 • Sistem telefonie
 • Xhama me ngrohje
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Goma vere

Përshkrimi


Shitet audi a6 2.0 tdi viti fundi 2007 manuale

⭕️Makina ka keto opsione si:

Drita automatike

Sensor parkimi dhe sensor shiu

Limitator shpejtsie

Navigator dhe 6 cd player +bluetooth

System bose sorround sound

Sendilje lekure te zeza me fryrje the cfryje dhe komand me buton per levizje

Xhama te pasem te zinj fabrike

Makina e gatshme per cdo prove

Cmimi 6500€ i diskutueshem

Mundesi nderrimi

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.