Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2002
Marka Kia
Modeli Sorento
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 195 km
Gjendja I Ri
Fuqia 2 kW (3 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 4
Inspektimi i përgjithshëm 10/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Amortizim me ajër
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • CD player
 • Dritare elektrike
 • 4 rrota aktive (4x4)
 • Drita mjegulle
 • Histori e plotë servisi
 • Immobilizer
 • Jo duhanpirës
 • Tuner/radio
 • USB

Përshkrimi

OKAZION KIA SORENTO SUPER GJENDJE TAKSA SKADOJNE MBAS NJE VITI. SHERBIM VAJ FILTRA TE SAPO BERA.  2900 EURO SHUME PAK E DISKUTUESHME

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.