Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2009
Marka Renault
Modeli Laguna
Forma e kabinës Limousine
Kilometrazhi 235.000 km
Gjendja I Ri
Fuqia e motorrit 1950 ccm
Fuqia 150 kW (204 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro4
Inspektimi i përgjithshëm 11/2020
Ngjyra e jashtme Gri
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Pjesërisht lëkurë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Sistem ngrohje
 • Bluetooth
 • CD Multichanger
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Pasqyra elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Bllokim dyersh pa çelës
 • Sensor drite
 • Sistem navigimi
 • Jo duhanpirës
 • Kompjuter
 • Sensor parkimi
 • Filter Partikular
 • Timon hidraulik
 • Sistem audio
 • Kontroll shpejtësie
 • Ndezje & Fikje automatike
 • Goma vere

Përshkrimi

SHITET 

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.