Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2014
Marka Mercedes-Benz
Modeli GLK 200
Forma e kabinës SUV
Kilometrazhi 241 km
Gjendja I Ri
Fuqia 110 kW (150 PS)
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i sediljeve 5
Klasa ndotjes Euro5
Ngjyra e jashtme E Zezë
Ngjyra e brendshme E Zezë
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

 • ABS
 • Sistem alarmi
 • Disqe alumini
 • Goma për 4 stinët
 • Ndriçim ambienti
 • Pushues për krahun
 • Sensor shiu
 • Bluetooth
 • CD player
 • Sistem qëndror mbyllës
 • Cruise control
 • Ndriçim për ditën
 • Digital cockpit
 • Autom. dimming interior mirror
 • Sedilje elektrike
 • Dritare elektrike
 • ESP
 • Sistem paralajmërues për lodhje
 • Sistem telefonie
 • Timon lëkure
 • Ndezje & Fikje automatike
 • USB
 • Kontroll me zë

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz GLK 200, nafte me kambio automatike!! Makina ka ardhur nga Belgjika dhe eshte ne gjendje shume te mire. Eshte super ekonomike, me konsum 6-6.5L/100km e kombinuar. 


Makina ka opsionet shtese si me poshte:


 • sensore parkimi
 • kambio automatike 
 • xhama elektrik 
 • Cruise control (pilot automatik)
 • Navi te madh
 • Bluetooth
 • Alarm
 • ECO start stop ne trafik
 • Marshe ne timonMakina eshte ne gjendje shume te mire, nuk i nevojitet asnje servis. Me dogane te pagur, gati per targa. 

Mesazhi juaj për [email protected]

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.