Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2011
Marka Audi
Modeli A3
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 180.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Materiali i brëndshëm Komplet lëkurë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: Audi A3 S Line
✔ Viti: 2011
✔ Kambjo: Automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 180.000
✔ Ngjyra: e Bardhe
✔ Opsionet shtese: Motor 2.0 TDI, Kambio Automatike S Tronic, Tavan Panorama, Sallon Lekure, etj.
✔ Vendodhja: Durres

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për NRG Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.