Të dhëna teknike

Regjistrimi i parë 2012
Marka Volkswagen
Modeli Golf
Forma e kabinës Kombi (Portobagazh)
Kilometrazhi 137.000 km
Gjendja I Ri
Karburanti Diesel (Naftë)
Numri i dyerve të makinës 4/5
Numri i sediljeve 5
Ngjyra e jashtme E Bardhë
Ngjyra e brendshme Gri
Materiali i brëndshëm Copë

Të dhëna të tjera

Përshkrimi

SHITET ⤵️
✔ Marka,Modeli: VW Golf 6
✔ Viti: 2012
✔ Kambjo: automatike
✔ Lenda Djegese: Diesel
✔ Targa: Dogan
✔ Km: 137.000
✔ Ngjyra: e Bardhë
✔ Opsionet shtese: Motor 1.6 Bluemotion & Sistem Eco (fiket ndizet ne trafik, super ekonomike), Navi, Kamera dhe Sensor Parkimi, etj
✔ Vendodhja: Durres

Automjete të ngjashme

Mesazhi juaj për NRG Motors

Shruani mesazhin tuaj për shpallesin e njoftimit në mënyre që tju kontaktoj me përgjigjet e pyetjeve tuaja ose me propozimin për të rënë në ujdi.


Përpara se mesazhi juaj të dërgohet te kontakti i shpalljes, do të rishikohet nga automobile.al për të mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara dhe do të bllokohet nëse është e nevojshme. Duke dërguar këtë mesazh ju bini dakort me këtë procedure dhe pranoni që të kontaktoheni nga shpallesi i njoftimit për të proceduar më tej me bisedimet. Për më shumë informacion lexoni Termat & Politikat e Privatësise.